MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6823292
nr 682 3292
Byrå
1920-tal, längd: 68, djup: 40, höjd: 87
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 februari 2011
kl 17:22:30
200 kr
150 kr
250 kr
500 kr
500 kr
6
700 kr
7
750 kr
8